Trendy v kuchyniach

Chcete byť IN a nadčasoví? Sledujete kuchyne online a nevie to čo by sadlo práve vám? Predstavám sa medze nekladú. Trendy sa vracajú a sú tu aj nové elementy, ktoré menia zvyčajné návyky. Kuchárske oblečenie, kuchárske nože, kuchárske potreby to všetko do roku 2020 si predstavíme.

Kedysi vs teraz

Už nemáme čo nové veľmi vo svete vymyslieť a preto to čo bolo moderné kedysi ide ruka v rukáve s novou dobou. Keď vyhľadáme kuchyne online naďabíme na prvky, ktoré má ešte naša babička v kuchyni. Hovoríme práve o prvkoch ako drevené kuchyne, lesklé kuchyne, farebné kuchyne. Mení sa len spôsob otvárania. Nahrádzajú sa úchytky magnetmi aby sa tento vytŕčajúci prvok schoval. Rožné priestory sú naplno využité keďže priestorovo sme väčšinou obmedzený. Vytvorte si kuchyne online na stránkach kde si môžete načrtnúť pôdorys kuchyne a tak môžete vidieť akoby to mohlo vyzerať u vás doma. Aj úzke stolíky majú veľa úložného priestoru väčšinou ide o príborník na kuchárske nože, kuchárske nádoby. V rožných priestoroch sa nám vysunie priestor na hrnce, pokrývky, kuchynské potreby ako hubky a aj také kuchárske oblečenie.

Súlad s prírodou

Drevo je nadčasovým prvkom. Masívne drevo vždy vyžarovalo luxus v poslednej dobe letí drevo, ktoré nie je ani opracované a tvorí stenu linky alebo ostrovčeka. Drevené úchytky pre kuchárske nože, drevené nádoby, vázy. Ste skôr za luxus? Nie je problém. Nájdeme si kuchyne online a veľa známych celebrít práve kombinuje lesklý povrch a drevo sa využije len ako štruktúra. Biele drevo je zas nadčasové a pripomína provensálsky štýl, ktorý vychádza z tradícii a jednoduchosti.

Extravagancia

Farebné trendy boli koncom 80. storočia. Hlavne naše tety ešte doteraz majú červené a modré kuchynské linky, pretože iné ani neboli. Teraz nájdeme každej farby. Najpreferovanejšia farba na kuchyne online je červená a tmavomodrá, hnedá. Červená je farba vášnivá ale dajte si pozor na celkové pôsobenie v priestore to si môžete vyskúšať práve ak navrhujete kuchyne online.

Touto farbou nič nepokazíte

Aké tipujete? Áno ide o čiernu a bielu farbu a ich vzájomná kombinácia. Väčšinou práve spodná časť a pracovná doska je v čiernej farbe čo je dobré keďže nie je toľko viditeľná nečistota a v horných oblasti a nad hlavami sú skrinky bielej farby aby zväčšili opticky priestor. Kuchárske nože len čiernej farby ako aj nádoby, pomôcky.

Inšpirujete sa a budete IN aj vy? Nezabudnite si nahodiť kuchárske oblečenie a odfoťte sa vo vašom novom pracovnom prostredí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *