Rýchlo sa rozpáľte

Trápi vás že váš starý gril sa nažhavuje dobrú hodinku aj dve? Výrobcovia stále prichádzajú s niečím novým. Boli sme sa poradiť v kuchyne Poprad aby nám poradili čo je moderné  a nové v gastre.

Láva a gril

Ak ste o tom ešte nepočuli nevadí. Ide o lávový gril takže nič do kuchyne Poprad ale do záhrady poprad. Výborným faktom je že sa dá rýchlo rozpáliť a udržuje sa aj stála teplota. Lávový gril je ideálny pre ľudí, ktorí si radi doprajú pohodlie pri grilovaní. Ceny sú taktiež veľmi prijateľné keďže v rovnakej cenovej relácii by ste našli kvalitné hrnce.

Poďme do detailov

Lávový gril je vybavený lávovými kameňmi a dvoma veľkými horákmi z aluminizovanej ocele s plynulou reguláciou horenia. Tuk je odvádzaný do špecialnej nádržky a tak budeme finálne jedlo be zbytočných škodlivých prvkov, ktoré vznikajú z prepáleného tuku. Navyše je gril vybavený postranními odkladacími stolmi kde sa dajú položiť vaše kvalitné hrnce a iné náčinie. Je tu aj odkladací priestor pod grilom ako je zvykom. Pomocou piezo spaľovania sa horáky pohodlne zapaľujú. Je vybavený kolečkami na prenos a tiež je v základe vybavený všetkým potrebným pre pripojenie k plynovej fľaši 5 a či 10 kilovej.

Pozitíva

Grilovanie pomocou lávových kameňov za pomoci dvoch plynových horákov z aluminizovanej oceli a k tomu 2 postranné odkládacie stolíky zaručujú pohodlie aby ste sa nemuseli pohybovať ďaleko a tak by ste mohli rozštiepiť vaše kvalitné hrnce. Zabezpečená je pohodlná regulácia teploty. Po pripojení PB nádoby vždy otestujte tesnosť spojov mydlovou vodou. Zažatie horákov prevádzajte s otvoreným vekom grilu. Po grilovaní PB nádobu zavrite ešte pred uzatvorením gombíkov, aby došlo k vyprázdneniu i z obehu.

Tieto grily sú cenovo veľmi dostupné a navyše kuchyne Poprad ponúkajú rôzne druhy. Rátajte s cenou nad 100 eur. V ponuke sú rôzne variácie. Možno sa vám bude hodiť do záhrady menší a či väčší. Výber necháme na vás. Odporúčame hneď dokúpiť aj kvalitné hrnce, kvalitné kliešte a či obracačky aby ste sa nemuseli do obchodu viackrát vracať a mohli už len doma pokojne grilovať s vašimi príbuznými a priateľmi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *