Prosím o dobrú radu

Dobrý deň. Ľudkovia, prosím kohokoľvek, kto si to prečíta o radu. Mám rodinné hospodárstvo. Pestujeme niekoľko druhov zeleniny a správame kurčatá, kačice a králiky na mäso. Je to činnosť, ktorá platí veľkú časť rodinných výdavkov. Naše domáce zemiaky a mäso sú obľúbené a vynášajú dobre, ale teraz sa stretávame s menším problémom. Ja mám samozrejme na starosti spracovanie produktov. Nedávno nám prišla veľká objednávka na mleté zemiaky a mäso. Žiadosť o takéto spracovanie nie je častá a moje lisy sú v žalostnom stave.

Lis na zemiaky

Ten síce vlastným, ale neustále sa zadrháva a je hrdzavý. Nemôžem ho úplne stlačiť a nevylisuje zemiaky dokonale. A úprimne moja staršia ruke už nemajú toľko sily, aby lis poriadne stlačili. Môj lis na zemiaky už jednoducho nestačí. Ale viem, že ich existuje veľa druhov. Poradili by ste mi, niektorý z nich, ktorý je praktický, spoľahlivý a práca s ním ide od ruky? Alebo či sú nejaké automatické, bolo by to ešte lepšie. Ale ocenila by som nejaký jednoduchý na obsluhu. S novými strojmi si moc nerozumiem. Som ochotná do toho investovať, ako budem schopná.

Lis na mäso

Jediné čo som doma našla je starý, ručný mlynček na mäso. Hoci stále funguje a mám rada vybavenie zo starej kuchyne, obávam sa, že s ním tak veľkú objednávku do nášho šibeničného termínu nestihnem. Tu by som naozaj ocenila automatický lis na mäso . Požiadavky na mleté mäso sú máličko častejšie as mäsom sa pracuje horšie. Pozerala som na internet. Je veľa dodávateľov, ktorí poskytujú lisy na mäso do gastronómie. Zas tak profesionálne vybavenie by som často nevyužívala. Chcelo by to niečo menšieho a ľahšieho.

Ak máte nápad na nejaké také vybavenie, máte s ním treba dobré skúsenosti a budete ochotní dať mi tip, budem vám veľmi vďačná. A ako odmenu, kedykoľvek by vám nejako mohli poslúžiť naše produkty, zavolajte na nižšie uvedené číslo a dáme vám akúkoľvek objednávku zdarma.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *